Soldo Nieuws

180m series C investering

23 juli 2021  |  

8 minuten leestijd

Geleid door Temasek met ook investering van Advent International, Citi Ventures en Silicon Valley Bank voegt Soldo zich toe aan portefeuilles die ook Adyen, PayPal en Square omvat. Bestaande investeerders Accel, Battery Ventures, Connect Ventures en Dawn Capital zetten hun steun voort en sluiten zich ook bij deze ronde aan.

De impact van Soldo, die de grootste Serie C-financieringsronde ooit in de categorie uitgavenbeheer sluit, is duidelijk. Wij revolutioneren het gebied van uitgavensbeheer door bedrijven controle, zichtbaarheid en efficiëntie te bieden.

Carlo Gualandri, CEO en oprichter van Soldo, zei:

‘We zijn verheugd om Temasek te verwelkomen als hoofdinvesteerder. Met een trackrecord van beleggen in de leidende fintechs, zullen de inzichten van Temasek waardevol voor ons zijn naarmate we ons platform en aanbod opschalen. Het beheren van bedrijfsuitgaven is kostbaar en uitdagend, maar Soldo blijft zijn waarde en gemak aantonen aan klanten van elke grootte en in elke sector. Het is duidelijk dat deze categorie een exponentiële groei zal doormaken naarmate meer bedrijven de voordelen realiseren en Soldo is goed geplaatst om hen te ondersteunen.’

Met deze financiering zullen we nog meer doen om bedrijven te helpen, en dit zelfs sneller. Wij hebben er altijd naar gestreefd de processen voor betalingen en uitgavenbeheer moeiteloos en overzichtelijk te maken.

En we gaan verstandig investeren om onze positie als marktleider te verstevigen, door de ontwikkeling van ons categoriebepalende product te versnellen en de beste talenten aan te trekken in het Verenigd Koninkrijk, Italië, Ierland, Frankrijk, Duitsland en de Benelux.

Streven naar een schitterende route

Soldo verhelpt knelpunten in elk aspect van bedrijfsuitgaven. Carlo Gualandri, CEO en oprichter van Soldo, benadrukt de uitdagingen waarmee miljoenen Europese bedrijven nog steeds worden geconfronteerd:

“We weten dat finance-medewerkers en CFO’s momenteel meer dan de helft van hun tijd besteden aan manuele taken, en de grootste reden hiervoor is de niet-verbonden betaling systemen en handmatige, tijdrovende processen.”

Van gebrek aan kostenbeheersing tot onvoldoende zicht op het werkkapitaal, van vervelende handmatige uitgavenprocessen tot administratieve rapportage en boekhouding – de staat van zaken houdt bedrijven in het duister.

Europese bedrijven verliezen dus gemiddeld 2% van hun inkomsten door slechte controles van uitgaven, waardoor elk jaar 8% aan btw verloren gaat door verwerkingsfouten. Voor die bedrijven zou Soldo het verschil kunnen zijn tussen winst en verlies.

Businessman Talking On Mobile Phone In Creative Office

Sinds de oprichting van Soldo in 2015 is ons product verder geëvolueerd en hebben we functies toegevoegd zoals groepen, bedrijfskaarten, en kaartfinancieringsbronnen, en zijn we geïntegreerd met Xero, QuickBooks, en NetSuite.

En we zullen steeds meer diensten aanbieden aan nieuwe en bestaande klanten, zonder in te leveren op het gebruiksgemak waar Soldo bekend om staat.

In de toekomst zullen we profiteren van innovatiefactoren zoals Open Banking en PSD2 om nog meer processen te stroomlijnen. Vandaag kunnen onze klanten een storting initiëren vanaf een zakelijke bankrekening binnen de webconsole van Soldo, maar dat is nog maar het topje van de ijsberg.

Het universum van bedrijfsuitgaven in kaart brengen

Voor bedrijven omvatten betalingen en uitgavenbeheer een reeks verantwoordelijkheden en processen. Naarmate het Soldo-platform evolueert, zullen we alle relevante zakelijke behoeften omarmen en oplossingen op de markt brengen die het gemakkelijker maken om beter zaken te doen.

Op het gebied van betalingen voegen we functies toe zoals Apple Pay en Google Pay, waardoor klanten meer flexibiliteit hebben en virtuele kaarten een grotere functionaliteit krijgen. Uitgavenbeheer wordt eenvoudiger doordat onze toestemmingsprocedures en virtuele kaarten voor eenmalig gebruik het mogelijk maken uitgaven van tevoren te controleren.

Businessman Working In A Cafe

Voor onze CEO, Carlo, betekent de financieringsronde een kans om verder te evolueren en Soldo te verbinden met een nog ruimere wereld van betalingen en uitgaven.

“Bij Soldo zijn we gedreven door het bieden van een niveau van automatisering, eenvoud en flexibiliteit. Met deze investering zijn we nu in een sterkere positie om onze visie op internationale expansie en ambitieuze groei waar te maken, ons productaanbod te ontwikkelen via nieuwe betalingsvormen zoals Open Banking, wereldwijde betalingen en het uitbreiden van ons partnerecosysteem.”

Uiteindelijk zullen we de duidelijkheid en controle creëren die zoveel bedrijven vandaag missen – de punten verbinden tussen betaling en reconciliatie. We stellen financiële teams in staat om uitgaven van begin tot eind te beheren, zodat Europese bedrijven verder kunnen groeien.

Alleen de beste mensen aan boord

In een korte tijd is Soldo uitgegroeid van een klein kernteam in Londen tot meer dan 210 medewerkers, met 21 nationaliteiten en gevestigd in 4 steden en 3 landen. We weten dat we ons doel alleen kunnen bereiken met het beste talent en we dragen bij aan de schitterende uitblinkers in ons team om dat waar te maken.

De basis voor uitzonderlijke talent is vastgesteld met een uitstekende werknemerservaring en een stimulerende cultuur, bewezen door onze toonaangevende Glassdoor-scores. Voor ambitieuze kandidaten bieden we de mogelijkheid om een hoofdrol te spelen.

Heeft u uw interview outfit al uitgezocht? U kunt hier onze openstaande vacatures bekijken.

Ons product heeft het potentieel om te voldoen aan de behoeften van meer dan 24 miljoen bedrijven in heel Europa, en we zullen Soldo waardevoller voor hen maken naarmate we ons team en de internationale voetafdruk van ons product uitbreiden.

Business Group At A Workshop In The Office

Meer dan 30 000 bedrijven hebben dit mogelijk gemaakt

Onze visie is om de weg naar betere bedrijfsuitgaven te verlichten. Vandaag gebruiken meer dan 30 000 bedrijven in 31 landen Soldo om de kosten onder controle te krijgen en de dagelijkse financiële taken te vereenvoudigen – en wij willen nog veel, veel meer bedrijven helpen om die voordelen te ontdekken.

Daarom zeggen wij aan onze klanten: hartelijk dank. Hartelijk dank dat u uw bedrijfsuitgaven aan Soldo toevertrouwt – we streven ernaar om uw gebruikservaring te verbeteren door elk gesprek met ons team en elke interactie met ons platform nog beter te maken.

Terwijl we investeren in onze mensen en producten, zal ons doel altijd zijn om bedrijven te helpen groeien. Dank u dat u ons volgt op onze reis. We kunnen niet wachten om u te laten zien wat de toekomst biedt.

Aanverwante blogs